Заходи, події

Новорічний карнавал в ліцеї

Новорічні свята... І дорослі, і діти  з нетерпінням чекають на них, і  кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так і пройшло свято і в нашому ліцеї: зранку завітав у гості до ліцеїстів святий Миколай з символом прийдешнього року Кроликом, приніс усім подарунки з побажаннями миру, добра, здійснення мрій та віри в нашу перемогу.  

Чудовим і яскравим продовженням свята став новорічний карнавал, який подарував масу приємних емоцій учням, вчителям та гостям свята. Завдяки старанням наших учнів, їх артистизму, святковому настрою,  кожен художній номер був неперевершеним. Веселощі та сміх супроводжували всіх присутніх протягом всього свята.  Варто відзначити високу активність та неабиякий акторський рівень художніх номерів учнів 10 і 11-Б класу, креативність хлопців 11-А класу, які презентували новорічний стендап із подарунками для вчителів. А 8-микласники порадували зал чарівною українською піснею. 

Також на святі ми долучилися до однієї із  давніх чудових українських традицій – Андріївські  вечорниці, на яку нас запросили учні 9 класу. Господиня вечорниць - Губа Дарія, кума - Почтар Анна, дівчата - Зінченко Олександра, Мусієнко Поліна, Козаченко Влада та хлопці згадали традиції Андріївських вечорниць,  поспівали обрядових пісень. Дякуючи старанням пана Калитинського - Мазура Олександра, учня 11 А класу, калиту пану Коцюбинському вкусити було нелегко. Дуже добре справлялвся зі своїми обов'язками писарчук - Шевченко Владислав, учень 9 класу, який щедро змазував «сажею» тих, кому не вдалося відкусити калити.  

Ми вдячні за активну участь у підготовці і проведенні свята учням і ученицям ліцею Атаманенку Богдану, Яценко Богдані, Майченку Богдану, Завгородній Вероніці,  вчителю історії і правознавства, а заодно і святому Миколаю - Олександру Мусі.  

 Дякуємо учням 11 Б класу за допомогу в декоруванні святкової фотозони та всім учням ліцею, хто долучився і приніс новорічні прикраси. Солодкий приз отримає Компанієць Даря, яка принесла найбільшу кількість новорічних прикрас.  

Уся ліцейна родина щиро вдячна батькам ліцеїстів, які виступили спонсорами новорічних подарунків - подбали, щоб святий Миколай і Кролик прийшли до дітей не з порожньою торбинкою, а із смачними подарунками. 

Новорічне свято видалось веселим, яскравим, запальним і по-родинному теплим. Щиро хочеться побажати усім нам мирного, теплого, світлого Нового року, веселих канікул та гарного відпочинку!