Заходи, події

Фінал проєкту "Розуміючи мир" від ГО "Ми відстоюємо майбутнє"

Команда  учнів Городищенського економічного ліцею на чолі з психологом Лідією Петрівною Хоменко завершила участь в проєкті "Розуміючи мир" від ГО "Ми відстоюємо майбутнє".   Одне із завдань проєкту  - розвиток більшої гнучкості та адаптивності, щоб отримувати позитивні результати. Активну участь у проєкті як учасники тренінгів, актори і сценаристи, художники взяли учні  та учениці Степанова Юлія (11 А клас) та 8-класники Шанцов Семен, Левицька Вікторія, Шляхова Єлизавета, Осовітній Микола, Компанієць Даша, Забожко Софія, Семенова Софія, Шаповал Софія, Шаповал Олександра, Письменна Вікторія, Кайсен Дарина, Галич Любов.

Відкрите, допитливе і рефлексивне ставлення до турботи про себе, самосвідомості і здатності пробувати або розробляти нові способи перебування в школі, вдома, з сім’єю і друзями дійсно сприяє готовності відмовитися від того, що не працювало і покладатися на те, що розвивається, щоб створити нові ефективні моделі і стратегії, що дозволяють зробити зміни більш  керованими. 

Звісно, що червоною ниткою участі в проєкті було співпереживання жертвам трагедії війни в Україні. Народитися в Україні і знати, що це і є дім, служити добробуту нашої країни, разом стояти за прекрасне майбутнє миру і процвітання, усвідомлювати те, що робить нас щасливими і радісними та брати на себе зобов'язання, які мають мету і значення - питання для розгляду протягом останнього тижня проєкту. На завершення прлєкту було проведено конкурс малюнків "Період надії і сміливості", присвячений подіям боротьби українського народу за відстояння незалежності нашої держави.

Висловлюємо щиру подяку за спілкування, підтримку, співпрацю команді проєкту «Ми відстоюємо майбутнє» , які допомагають нам об’єднуватися і рости у період викликів. 

Фінальне відео про участь учнів Городищенського економічного ліцею в проєкті "Розуміючи мир" - наші   роздуми, почуття, мрії, плани…