Заходи, події

16 листопада - Міжнародний день толерантності

З початку широкомасштабного вторгнення військ російської федерації в Україну із зони бойових дій до нашого міста евакуювалося чимало сімей з дітьми. Малеча, яка змушена була залишити рідні домівки, потребує уваги та підтримки. Тому учні Городищенського  економічного ліцею вирішили провести акцію «Подаруй дитині іграшку», яку приурочили  до Міжнародного дня толерантності,  що відзначається в усіх країнах світу 16 листопада. 

Учні принесли з дому дитячі іграшки, книжки, розфарбовки, солодощі,  які передали  дітям-переселенцям, що  проживають на території Городищенської громади.  Також   у ліцеї був створений  фотоколаж із учнівських  та учительських світлин з усміхненими обличчями. Адже усмішка – це шлях до толерантності, а толерантність – це шлях до миру. 

Будемо сподіваюся, що така акція  залишила слід в душі кожного, допомогла зрозуміти, що лише турбота про ближнього, взаєморозуміння, взаємодопомога врятують світ. Ми не зможемо відразу зробити толерантними ні свою поведінку, ні поведінку інших людей.  Проте важливий навіть найменший крок в цьому напрямі.