Заходи, події

Дебют ліцеїстів 2022

Традиційно о цій осінній порі (цього року - 10 листопада) наш ліцей відсвяткував загальноліцейний родинний захід – Дебют ліцеїстів. Це свято посвяти в ліцеїсти наших нових друзів - восьмикласників, довгоочікуваний день для всіх учасників цього дійства.   Учні та вчителі з нетерпінням чекали цього дня, щоб прийняти наших нових друзів у почесні ряди ліцеїстів, аби вони стали справжньою частиною великої, дружньої родини.

  Юні ліцеїсти  представили себе, показали свої таланти і успіхи перших місяців навчання в закладі, створили святкову, теплу атмосферу своїми художніми номерами. З музичними номерами-дарунками виступили Осовітній Микола та  Бондаренко Анастасія, читали поезії Левицька Вікторія та Кайсен Дарина, своїми жартами поділилися Довгань Вадим та Компанієць Дар’я. Учні 11-х класів  підготували для дебютантів музичний конкурс. 

З вітальним словом і побажанням розкрити свої таланти до юних дебютантів звернулася класний керівник Оксана Євгенівна Марченко. Від імені батьків ліцеїсти отримали смачний подарунок – святковий торт. 

Урочистим моментом було проголошення клятви ліцеїста, яку дебютанти виголосили після вітальної промови Президента ліцею Вихватня Максима та отримання паспортів ліцеїстів, які Президент вручив спільно з головою Суду Честі Ліцейної республіки  Головко Анжелою 

На завершення свята ліцеїсти-восьмикласники підготували музичний флешмоб під патріотичну пісню «Ой у лузі червона калина…» 

Бажаємо, щоб роки в ліцеї для наших юних друзів стали незабутнім позитивним досвідом дружби, командної гри та успіху! Ліцейна  родина радіє гарній події й святкує разом!