UKRAINE is the CAPITAL OF GREAT PEOPLE

Команда учениць ліцею 8-10 класів (Дудник Інна, Крись Юлія, Приймич Вікторія, Клименко Софія, Галич Ірина, Кошелєва Ніка, Погрібна Валерія, Федорова Євгенія) під керівництвом вчительки англійської мови Вікторії Шастун взяли участь в онлайн таборі UKRAINE is the CAPITAL OF GREAT PEOPLE. Протягом двох тижнів (6.06.22- 17.06.22) учні відвідували конференції та удосконалювали свої знання в різних галузях.

Зустрілися з багатьма талановитими людьми, які поділились головними секретами їх діяльності, а саме: Катя Павленко з гуртом Go_a, Христина Головко, Марія Завірюхіна. Усім учасникам можна було поставити запитання. Кожні два дні нове завдання, нова тема, нові випробування. Випробування справді були перевіркою на міцність команди. Наші учениці продемонстрували злагодженість та зуміли за короткий часу швидко згенерувати креативну ідею. Використовуючи різні рерусри такі як Canva, Menti, Padlet. Також були конференції з командами з всієї України та з волонтером - Назарієм Боярським, що було надзвичайно позитивно та цікаво. Цікаві завдання, люди та море емоцій робили цей табір ще кращим, ніж діти могли уявити. На проєкті кожен познайомився з різними людьми і кожен пересвідчився в тому, що Україна це столиця чудових людей.

Інна Дудник, учениця 10-б класу