Заходи, події

Всесвітній тиждень медіаграмотності

В останній тиждень жовтня Україна традиційно долучається до Всесвітнього тижня медіаграмотності,  а це й для нас додатковий привід поговорити про її важливість. На жаль, медіаграмотності не можна навчитися один раз і на все життя, тому протягом тижня ліцеїстам було запропоновано долучитися до низки онлайн-заходів, а саме: квест «5 кроків до медіаграмотності»,

що мав на меті допомогти учасникам протягом тижня сформувати  медіаграмотні звички, що стануть частиною їхнього життя; онлайн-урок на тему: «Віртуальний та реальний світи: чи є межа?»; медіаграмотне чаювання для ліцейного активу «Блогери та соціальні мережі»;  церемонія відкриття національного конкурсу для школярів «Репортер»;  конкурс із написання есе на тему: “Я маю право на власну думку, але я не маю права на свої факти”. Кращі роботи підготували: Бурлака Назарій, Завгородня Вероніка, Заболотна Ліна – учні 9 класу та  Дудник Інна й Крись Юлія – учениці 10-Б класу. 

Батьки мали можливість долучитися до Всеукраїнських батьківських зборів “Батьки і діти: на одній медіаграмотній хвилі” та більше дізнатися як правильно підтримувати дитину, спілкуватися з нею, разом учитися медіаграмотності.  

Один раз і назавжди медіаграмотності не навчишся, тож вчимося далі безпечно споживати інформацію.   

Засновником традиції відзначати Всесвітній тиждень з медіа та інформаційної грамотності є Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО).