Заходи, події

Зустріч переможців «eTwinning»

16 березня відбулася зустріч команд переможців міжнародних проєктів «eTwinning» в Європі з кураторами програми.  Учасниками конференції були: вчитель іноземної мови, організатор роботи в програмі «eTwinning»  в нашому навчальному закладі, ідейний натхненник та знавець англійської мови В. А. Шастун та наставник команди учнів- учасників проєкту «Climate volunteers» (« Кліматичні волонтери») учитель біології та хімії МарченкоО.Є.

 Цей проєкт здобув 1 місце серед 266 проєктів представлених на конкурс в номінації 16-19 років. В команді працювали учителі та учні 4 країн: Туреччини, Румунії, Молдови та України. 

       Головний куратор програми «eTwinning» Christos Bousoulas  повідомив про систему нагородження, яка відбудеться 19-30 жовтня 2020-21 рік. На жаль, пандемія внесла свої корективи. На нагородження в Брюссель наша команда поїхати не зможе, але жоден учасник не залишиться без відзнаки. Хотілось би відмітити активну участь учнів Городищенського економічного ліцею Кравченко З., Моргун І., Дудко Я., Бурлака С., Багатченко В., Холод Н. Саме  їхні знання мови, вміння працювати в команді, навички роботи з цифровими ресурсами забезпечили цей великий здобуток нашого закладу освіти. 

 Вчитель з Румунії Alina Popa створила відео про цю подію: https://www.youtube.com/watch?v=CoVuS4054ZU