Хеппі челендж #Мистецтво емоцій

Участь нашого ліцею у проєкті Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів продовжується. Наша команда під керівниктвом практичного психолога Лідії Хоменко взяла участь у 3-му тематичному тижні Хеппі челенджу #Мистецтво емоцій.

Круті мистецькі проєкти наших ліцеїстів з нагоди Хеппі челенджу #Мистецтво емоцій     відео 10-класників      відео 9-класників

Тематичний тиждень проєкту присвячено темі емоцій та арт-терапії. Учні ознайомилися із арт-практиками, адже мистецтво -  не лише цікаве проведення часу, але й можливість розширити особистий досвід самопізнання, зміцнити свої ресурси та прийняти нові життєві ситуації.  Протягом  тижня учні  складали «Казку про… одну емоцію», провели заняття з елементами драма-терапії, організували виставу пальчикового театру емоцій та реалізували свої творчі ідеї у міні-проєктах, щоб надихнути людей висловлювати свої емоції та бути уважним до емоцій інщих. Реалізували творчі ідеї у міні-проєктах  Полонська  Валерія, Степанова Юлія, Петренко Аліна, Литвин Віталій, Деміч Діана.