Заходи, події

Хеппі челендж #Простір щастя

У рамках проєкту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів відбувся 2-й тиждень Хеппі челенджу #Простір щастя.

 

Тема тижня #Прострі щастя - здоровий простір простір, у якому почуваємося  комфортно та радісно, простір, в якому приємно навчатися чи відпочивати проявляти себе, висловлювати свої думки та переживання,  отримувати прийняття та  підтримку А в ширшому розумінні, наш простір - це наша планета, про “здоров’я” якої ми дбаємо. 

Учні та педагоги ліцею облаштували   “простір для себе” EQ- Hub, створили  мотиваційні постериРазом із учителем біології Марченко О.Є. досліджували тему безпритульних тварин у громаді, познайомилися із волонтерами та дізналися, що волонтерство може бути різним, від мінімальних одноразових акцій до опікунства і кожен може знайти для себе оптимальний варіант та організувалися для пошуку нового дому для кошеняти.  

Крім того була проведена традиційна акція “ Допоможи мені”. Ліцеїсти зібрали 350 гривень, закупили корм та передали волонтерам для бездомних тварин.

Надалі нас чекають нові цікаві події.