Заходи, події

Бізнес-турнір "Стратегія фірми"

Сьогодні команди ліцеїстів "ТЕМП" і "МаксимуМ" на чолі з вчителькою економіки Тетяною Василівною Чорною розпочали участь у VIII Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2021". 
 
Сьогодні учасники знайомилися з програмою, на базі якої проводиться турнір, вивчали сегменти ринку, попит і прийнятні ціни на віртуальному ринку обраних товарів. Слід відзначити, що з першим кроком справилися швидко. Сподіваємось, що й наступні етапи будуть корисними та пізнавальними для учнів.
 
Організаторами турніру виступили Міністерство освіти і науки України спільно з Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Компанією Інтелектуальних Технологій, ГО «Асоціації відроджені гімназії України»Захід відбудеться у чотирьох лігах (учнівській, студентській, сімейній та лізі наставників) у рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розвиток бізнес освіти в Україні як елемент державної політики сприяння розвитку підприємництва» (наказ МОН України від 07 жовтня 2016 року № 1221).