Хеппі челендж#1 Школа дружби

Наш ліцей долучився до проєкту Хеппі челендж #1 Школа дружби. Подія проводиться в рамках проєкту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів. У ліцеї створено потужну команду, координатором якої виступає практичний психолог Лідія Хоменко.

Наразі завершується 1-й тиждень участі в проєкті. Ключова тема цього тижня - дружня взаємодія між дітьми та протидія булінгу в освітньому процесі. Програма тижня була насиченою та цікавою:

• знято презентаційне відео про ліцей;
  • проведено початкове опитування учнів "Ментальне здоров'я";
  • із зацікавленими учнями проведено заняття з елементами тренінгу "Зміни починаються з тебе";
  • створено соціальну рекламу в стилі реп "Скажемо булінгу - НІ!"    (посилання на відео);
  • пройшов міні-проєкт "Візьми посмішку з собою".

Учасники заходів отримали цікавий досвід констурктивної співпраці та з нетрпінням чекають на викоання завдань наступного тижня.