Інженерний тиждень 2021

З 1 лютого по 5 лютого в ліцеї проходив Інженерний тиждень - проєкт для учнів, покликаний зацікавити наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

Ідея «Інженерних тижнів »  народилася в США в 2007 році. Ці заходи   приурочені до дня народження Джорджа Вашингтона. Аналогічні «Інженерні тижні» проводяться в школах Великої Британії та Ірландії. Загалом, STEM-освіта є потужною складовою освітніх програм багатьох країн.

Заходи Інженерного тижня організовувалися на засадах  STEM-освітиУчні 11-х класів взяли участь у проєкті “Глобальні проблеми людства на рівні рідного міста. Під час проєкту вони виконали завдання на пошук шляхів вирішення екологічних  проблем Городищини. Десятикласники та восьмикласники під час заходу “Винаходи в історії людства” створювали дерево винаходівУчні 10-х класів із захопленням створювали моделі і конструкції різних механізмів і споруд, якими ми послуговуємося в повсякденному життіУ заключний день Інженерного тижня було проведено майстер-клас з виготовлення моделей “Повітряного насоса”, “Спускальної платформи на Марс”, “Моделі пускового механізму для ракет”, ”Механізму на повітряних подушках”. Учні відповідально підійшли до вирішення поставлених завдань і продемонстрували свій відмінний конструкторський хист. Діти відзначали, що особливо їм до душі припали завдання із конструювання, які дозволяли розвинути фантазію та застосувати здобуті під час уроків фізики знання.