Заходи, події

З вірою у перемогу

 

Неквапливими кроками іде по світу осінь. Тихо звучить мелодія і в легкому вальсі кружляє листя. Ця пора надихає на творчість і на філософські роздуми про життя. Круговерть думок: швидкоплинність буття, зміни подій у бентежному світі, виклики долі і…сильних духом людей, які мають місію вчити і вчитись, цінність – жити  за законами правди, добра, віри, любові.

Традиційним для освітянської спільноти є початок щоосені Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Учительська праця, любов до дітей і до обраного шляху, горіння, неспокій, цілеспрямований руху вперед до підкорення нових вершин – такою є доля учителя української мови та літератури Городищенського економічного ліцею – Юлії Петрівни Осадчої, яка стала переможцем зональних конкурсних випробувань І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Українська мова».

Під час зональних змагань у дистанційному режимі вона пройшла  тестування з фаху, психології та педагогіки; продемонструвала високий рівень професіоналізму та володіння сучасними технологіями освітнього процесу в конкурсних випробуваннях: «Дистанційний урок української мови та літератури» та «Майстер-клас».

Словничок до педагогічного портрету учителя української мови та літератури Ю.П.Осадчої :

бажання -  вчитися і вчити;

відповідальність – за результат власної праці і за того, хто поряд; 

допитливі очі – погляд у майбутнє, прийняття, усвідомлення викликів долі і саморозвиток;

емоції – від пісенного смутку до яскравої, гучної радості;

любов – до життя, рідного краю, України, людей, сили художнього слова;

особистий приклад – пізнання себе і світу;

педагогічний талант – достукатися до серця кожного, уміння будувати партнерські стосунки;

посмішка – світло щирості;

секрет – мистецтво бути щасливою у круговерті життя;

сила – у активній життєвій позиції, християнській вірі;

сучасність – в поглядах, методах викладання, умінні орієнтуватися у інформаційному просторі;

уміння радіти успіхам учнів і власним.

Педагогічний колектив Городищенського економічного ліцею щиро вітає Юлію Петрівну із перемогою і вірить у силу педагогічного досвіду, майстерність колеги і перемогу на наступних етапах такого серйозного професійного конкурсу як Всеукраїнський конкурс «Учитель року».