Вибори в Ліцейній республіці

За традицією в перші дні жовтня в ліцеї відбувається оновлення органів ліцейного самоврядування - Ліцейної республіки. Відповідно до плану роботи, 13 жовтня, відбулися вибори Суду Честі Ліцейної республіки на 2020 – 2021 навчальний рік. Суддями були обрані учні 10 і 11 класів правового профілю, а саме: Пикало Яна, Литвин Віталій, Мацепа Анастасія, Багацька Софія, Кравченко Златослава, Бурлака Софія, Граділь Анастасія, Повзун Андрій. Головою Суду Честі обрали Кравченко Златославу, яка і привела до присяги новий склад суду.

Найбільш інтригуючими були вибори президента Ліцейної республіки, що відбулися згідно виборчого законодавства та Конституції ЛР.

Під час передвиборчої кампанії було створено 5 політичних партій, які висунули кандидатами на посаду  президента Мачулу Антона (учень 10-а класу), Мацепу Анастасію (учениця 10-б класу), Литвина Віталія (учень 10-б класу), Козюру Кирила (учень 9-б класу) та Бурлаку Назарія (учень 8-го класу).

15 жовтня 2020 року відбулися дебати кандидатів у президенти Ліцейної республіки Цього разу у зв'язку з карантинними обмеженнями дебати відбувалися у новій формі - онлайн конференції. Під час заходу кандидати мали змогу обмінятися запитаннями, запитання кандидатам ставили також представники від ліцейної громади. Усі кандидати в ході дебатів виявили неабияку ерудицію та обізнаність, довели, що дійсно співпереживають за долю Ліцейної республіки. У підсумку ліцеїсти мали змогу ознайомитися із програмами кандидатів та остаточно визначитися з вибором президента.

Вибори президента ЛР відбулися 17 жовтня 2020 року за традиційними правилами з дотриманням карантинних вимог. Інтрига результатів голосування зберігалася до останнього і підсумки вразили виборчу комісію, оскільки конкуренти виявилися досить сильними і популярними в ліцейній громаді.

Згідно протоколу засідання виборчої комісії результати голосування наступні:

За Мачулу Антона – 24,3%

За Козюру Кирила – 23,3%

За Бурлаку Назарія – 21,3%

Отже, президентом Ліцейної республіки обрано Мачулу Антона.

Після оголошення результатів членами виборчої комісії, новообраний президент ЛР Мачула Антон прийняв присягу та виголосив першу промову.

ТОЖ  БАЖАЄМО  УСПІХІВ НОВОБРАНОМУ ПРЕЗИДЕНТУ ТА ЙОГО КОМАНДІ

ТА БУДЕМО СПОДІВАТИСЯ, ЩО ЙОГО  НАПОЛЕГЛИВІСТЬ ТА ЗАВЗЯТІСТЬ ПРИНЕСЕ ОПТИМІСТИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.