Всесвітній день прибирання

19 вересня учні та вчителі Городищенського економічного ліцею долучилися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» #LetsdoitUkraine. Цьогоріч акція проходила в трьох локаціях "Татарка", Кам'яний кар'єр на Зарічці та Заводський мікрорайон (Гарячка). Під час акції учасники прибирали та сортували сміття, прослухали майстер-клас із сортування сміття. Для юних учасників акції організатори (Олег Білоус, Віталій Моргун та Володимир Зінченко) забезпечили солодкий перекус та смачну піццу від закладу «Банда Піцца». З ліцеїстів участь в акції взяли Повзун Андрій, Кравченко Злата, Тимофєєва Саша, Гаращенко Юлія, Демиденко Денис, Майченко Богдан, Яценко Богдана, Бурлака Софія, Бурлака Назарій, Пестенков Дмітрій, Корінь Ярослав, Дорошенко Ілля та вчителі Вікторія Шастун, Людмила Гудзь, Оксана Марченко, Олена Бурлака. Нам приємно, що до акції також долучилися наші випускники Наталіч Максим та Комиз Анастасія.

Ми щиро вдячні дітям за небайдужість до про проблем довкілля!

P.S. Всі учасники мали рукавички, антисептиками постійно обробляли руки та прослухали правила безпечного збирання та сортування.