WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p> WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Заходи, події

День української мови 2019

 

          Протягом перших листопадових днів у ліцеї відбулася низка заходів з нагоди відзначення Дня української мови (9 листопада). Метою проведених заходів була популяризація української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу, ознайомлення учнів та вчителів з новим українським правописом.

          У четвер 7 листопада відбулася літературна зустріч Клубу читачів «Логос» (керівниця Ю.П. Осадча) з поетом Олексієм Тичком. Відбулося знайомство з творчими новинками О.Тичка, а також з творчістю сучасних митців слова С. Кримовської, О. Первової-Рошки, І. Павлюка, В. Сірого, Я. Чорногуза, О. Гордона, В. Охріменка, К. Матвіко та ін.

У п’ятницю 8 листопада було оголошено День вишиванки, уся ліцейна громада взяла участь у написанні XІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Від бересту до «цифри». За підсумками перевірки робіт (журі І.А. Маранська, Н.Г. Шланчак) кращі учасники Комиз Анастасія, Горопека Вікторія, Швидка Вікторія, Олексієнко Софія були нагороджені грамотами ліцею.

Також учні ліцею взяли участь у І етапі ХХ конкурсу  Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. За результатами перевірки робіт було визначено переможниць:

8 клас – Тригуб Аліна (І місце, Ю.П. Осадча), Горідько Богдана (ІІ місце), Дудник Інна (ІІІ місце);

9 клас – Олексієнко Софія (І місце), Саєнко Анна ( ІІ місце), Багацька Софія (ІІІ місце);

10 клас – Дудко Яна ( І місце), Бурлака Софія ( ІІІ місце);

11 клас – Горопека Вікторія (І місце), Швидка Вікторія (ІІ місце), Харенко Каріна (ІІІ місце).

У вівторок 12 листопада з ініціативи президентки Ліцейної Ресрубліки Злати Кравченко було проведено мовно-літературний батл «Родзинки нового правопису» між командами учнівсько-вчительського складу. Гру спільно підготували президентка З. Кравченко та заступниця директора з НВР О.В. Бурлака, які виступили ведучими гри. Змагалися команда «Ох» (Ж.І. Здоренко, Л.П. Хоменко, Ю. Козак, І. Ревуцький, К. Осадча, Я. Дудко) та «Іменник» (О.О. Муха, Л.В. Ґудзь, С. Бурлака, М. Луценко, Ю. Дацюк, А. Граділь). За результатами напруженої, але водночас дуже цікавої гри (розгадували мовні ребуси, творили речення з фемінітивами, вчилися розуміти один одного з пів слова) переможцем журі у складі вчителів української мови Н.Г. Шланчак, І.А. Маранської визначили команду «Ох». Усі учасники відзначили, що новий український правопис потрібно вивчати.