Канікули - час для відпочинку і розвитку

Канікули – час для активного відпочинку та розширення можливостей розширити обрії пізнання. Завжди цікаво і насичено проходять канікули у ліцеїстів. Так було й цього разу протягом осінніх канікул 28 жовтня – 1 листопада. Перші дні канікул учні ліцею Тригуб Аліна, Мазур Олександр, Козюра Кіріл, Зеленько Артем, Грабовий Максим, Ревуцький Іван, Лапченко Ярослав разом із заступницею директора Ж.І. Здоренко здійснили незабутню поїздку визначними місцями Поділля та Карпат.

Детальніше про події канікул у продовженні статті

29 жовтня учні 10-11 класів відвідали зустріч із представниками Житомирського військового інституту зв’язку. Під час зустрічі дізналися про особливості навчального закладу та умови вступу до нього. Під час перегляду презентаційного відео учні довідалися, що навчальний заклад готує фахівців для різних родів військ України, особливо для служби в розвідці. Найбільше зацікавила пропозиція здобувати цивільну професію фахівця з ІТ-технологій.

Протягом канікул учні-переможці ліцейних олімпіад, які стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук, взяли участь в індивідуальних консультаціях з учителями-предметниками.

Цікаво й креативно пройшла педагогічна рада. Під час засідання розглянули наступні питання: «Про формування культури академічної доброчесності учасників освітнього процесу» (С.А. Сотникова), «Про цінність і цінності інноваційного освітнього середовища» (І.А. Маранська), «Адаптація учнів 8 класу у ліцеї до освітнього процесу» (Л.П. Хоменко).

Учителька біології О. Є. Марченко відвідала інформаційний захід в рамках Всеукраїнського соціально-освітнього волонтерського проекту «Здоров’я. Вибір кожного» з профілактики ВІЛ/СНІДу та онкозахворювань, частиною якого є інформаційна кампанія серед підлітків та молоді. Захід проходив 31 жовтня 2019 року за сприяння Департаменту освіти і науки ЧОДА спільно з громадською організацією «Громадські ініціативи здоров’я «Здорове людство» на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради». Спікерами заходу були:

- Грінченко Геннадій Володимирович, лікар акушер-гінеколог КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради;

- Палійчук Ольга Володимирівна, к.м.н., лікар-гінеколог, завідувачка ОПЛКС центру «Здоров’я жінки» КНП «ЧООД ЧОР».

Також учні 10-х класів розпочали реалізацію екскурсійної програми в рамках літньої школи «Еруд». У п’ятницю 1 листопада учні відвідали з екскурсіями городищенське відділення кредитної спілки «Кредит-Союз» та городищенське відділення «Приватбанку». Метою відвідання фінансових установ було ознайомлення з особливостями функціонування фінансово-кредитної системи. З метою вивчення професійних намірів і спроможностей ліцеїстів учні відвідали тренінгові заняття в Городищенській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Ліцейне самоврядування з ініціативи президентки Злати Кравченко та учениць Іванни Петренко, Софії Бурлаки організувало і провело розважальний вечір для ліцеїстів Hаllowinе. Учні відпочили, взяли участь у цікавих конкурсах та дискотеці.