Вибори в Ліцейній Республіці

Більше фото тут

Традиційно на початку жовтня у ліцеї проходить Тиждень правознавства. 4 жовтня відбулася урочиста лінійка, на якій учитель правознавства Муха Олександр Олександрович оголосив план заходів проведення Тижня та оголосив про початок виборчої кампанії на посаду президента Ліцейної Республіки.

7 жовтня відбулася посвята суддів Суду Честі Ліцейної Республіки. Текст присяги зачитала голова суду Ліцейної республіки Швидка Вікторія. Суддями на 2019 – 2020 навчальний рік стали Бурлака Софія, Дудко Яна, Кравченко Златослава, Повзун Андрій, Горопека Вікторія, Швидка Вікторія, Харенко Каріна, Визнюк Наталія та Люта Дарія. Головою суду обрано Швидку Вікторію.

9 жовтня 2019 року відбулися передвиборчі дебати, у яких узяли участь кандидати в президенти Ліцейної Республіки Кравченко Златослава, учениця 10-го класу, та Олексієнко Софія, учениця 9 класу. Ліцеїсти мали змогу ознайомитися із програмами кандидатів та визначитися з вибором президента.

Вибори президента ЛР відбулися 11 жовтня 2019 року.

Результати голосування на виборах президента

Усього бюлетенів -  103

Використано – 91

Не використано –  12

Із них:

за Кравченко Златославу  –  53 голоси

за Олексієнко Софію –  38 голосів

Отже, президентом Ліцейної Республіки обрано Кравченко Златославу.

Після оголошення результатів членами виборчої комісії, новообраний президент ЛР була приведена до присяги та виголосила першу промову.

ТОЖ  БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА БУДЕМО СПОДІВАТИСЯ, ЩО ЇЇ  НАПОЛЕГЛИВІСТЬ ТА ЗАВЗЯТІСТЬ ПЕРЕРОСТЕ В РЕАЛЬНІ СПРАВИ.