ІІ Всеукраїнський Урок доброти в ліцеї

З нагоди Всесвітнього дня тварин (4 жовтня) у ліцеї було проведено ІІ Всеукраїнський урок доброти, що проходить за ініціативи нашого БФ "Щаслива лапа" та ТМ "Purina" та підтримки МОН України. Під час уроків учителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.

Діти підготували фото своїх домашніх улюбленців та познайомили з ними своїх друзів. Також було проведено благодійну акцію «Купи корм для котика», під час якої збиралися пожертви на купівлю бездомних котів, що живуть на території школи. Підготувавши фотозвіт про уроки доброти в ліцеї, ми долучилися до встановлення нового Національного рекорду України «Найбільша кількість уроків добра» (в разі підтвердження проведення більш ніж 6 542 уроків 2 жовтня 2019 року).