Історико-краєзнавчий турнір до Дня міста

27 вересня 2019 року у Центральній районній бібліотеці ім. В. Симиренка проходив історико-краєзнавчий турнір «З любов’ю до рідного міста». Учасниками турніру були учні 10-х класів 4-х міських шкіл. Команда Городищенського економічного ліцею «ЕРУДИТ» представлена була учнями 10-х класів (Дудко Яна, Повзун Андрій, Тимофєєва Олександра, Козюра Яна, Пустовіт Владислав, Пестенков Дмітрій). Капітан команди  Кравченко Златослава.

Захід передбачав 5 раундів. Запитання та задання були цікавими і пізнавальними для учасників турніру. Наша команда показала непогані результати. Переможцями ми не стали, але досвіду, нових знань та друзів здобули багато.

Наш край багатий на історичні події, пам’ятки історії та культури, тому кожному жителю міста Городище, потрібно знати та володіти інформацією рідного краю.