Вшанування пам'яті жертв розстрілів у Бабиному Яру

30 вересня учні та вчителі нашого ліцею долучилися до заходів із вшанування жертв масового вбивства євреїв нацистами у Бабиному Яру, що на території Києва. Жахливі події розгорталися протягом 29-30 вересня 1941 р. після окупації Києва нацистами. Хоча, як відомо і давно доведено, масові винищення різних категорій суспільства нацисти здійснювали тут протягом тривалого періоду другої половни вересня 1941 р і до 1943 р. (часу вигнання нацистів з Києва).

На знак ушанування пам'яті всіх жертв нацистського окупаційного режиму і пам'яті жертв політики Голокосту зокрема учителями історії Оленою Бурлакою та Олександром Мухою в ліцеї було організовано урок пам'яті. Під час заходу учні дізналися про особливості нацистського окупаційного режиму на теренах України, про історію трагедії в Бабиному Яру, про те, що політика Голокосту не оминула й Городищину і в нас теж є пам'ятки, пов'язані з тими жахливими подіями. Окремо звернули увагу на спротив українського народу окупаційному режимові, зокрема, про таку його форму як рятування євреїв. Учасники заходи також переглянули коротке інформаційне відео та познайомилися із сучасними формами донесення історії Голокосту черз історію єврейської дівчинки Єви, яку розповідає спеціально створений Instagram-акаунт. Для бажаючих більше дізнатися також організовано інформаційний стенд у ліцеї.