Ліцейний випускний

Випускний – один із тих моментів у житті кожного школяра, який пам’ятається все життя. Це свято завершення надважливого етапу в житті - навчання в школі. Це вечір прощання з ліцеєм і свято початку нового дорослого етапу життя. Тепло, яскраво, по-родинному відзначили свято випускного вечора наші ліцеїсти.

У дружньому колі родин, учителів та учнів наші одинадцятикласники отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти. У зворушливих напутніх промовах директор ліцею, класні керівники та батьки підводили підсумки навчання та бажали широких і світлих доріг дорослого життя. Діти ж відповідали словами вдячності, щирими піснями. Завершилося свято яскравою фотосесією.

Бажаємо нашим ліцеїстам успішної вступної кампанії та вірно обраного життєвого шляху. До нових зустрічей в ліцеї!