Свято вручення свідоцтв 9-класникам

Яскраво, весело і креативно відзначили в ліцеї Свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. У святково прибраній залі зібралися учні 9 класу, батьки, вчителі, щоб привітати ліцеїстів з успішним завершенням ДПА та отриманням документу про освіту.

Учасники заходу взяли участь у розважальній програмі «Я люблю…». Команди з дітей  та батьків змагалися в кращому знанні державних символів України, особливостей ліцейного життя. Були також запропоновані конкурси, присвячені порі літніх канікул: «Мистецтво відпочинку» та «Літній танець». З вітальними словами до всіх учасників свята, а передусім до 9-тикласників звернулася директор ліцею Надія Григорівна Жуган, яка також вручала дітям документи про освіту. На завершення свята діти і батьки обмінялися креативними квітковими букетами. Батьки підготували аплікацію «Я бажаю», у якій висловили свої побажання юним випускникам. Діти ж виготовили букет «Я дякую», у якому висловили слова вдячності батькам та вчителям за підтримку і любов. Завершилося свято традиційною фотосесією.