Свято Ліцейного дзвоника

Пролунав Ліцейний дзвінок для колективу Городищенського економічного ліцею. Тепле родинне свято зібрало учнів, учителів, батьків, друзів ліцею. Свято проходило в традиційному форматі: вшанували державні символи, героїв-борців за незалежність України. Із вітальним словом виступив директор ліцею Надія Григорівна Жуган, яка побажала гарних канікул та відзначила грамотами учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту МАН.

Під час церемонії нагородження активних ліцеїстів «Ліцейний Олімп» були відзначені учні-переможці інтелектуальних змагань, творчих конкурсів, а також учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»), активні учасники міжнародних проектів eTwinning, екологічних проектів, міжнародних скайп-конференцій з англомовними партнерами.

З вітальним словом до випускників звернулися класні керівники Юлія Петрівна Осадча та Наталія Григорівна Шланчак. Батьки Наталія Олександрівна Сенкевич та Володимир Антонович Пеляк   побажали успіхів дітям в облаштуванні дорослого життя та подарували всім учасникам свята запашний коровай. Випускники виступили з прощальним словом та подарували всім учасникам свята сучасну ліричну пісню про ліцейні роки. На завершення свята про настання літніх канікул сповістив ліцейний дзвінок.