Переможці інтелектуально-творчих конкурсів

Ліцей завжди пишається своїми учнями і радіє їхнім перемогам. Наприкінці навчального року наші одинадцятикласники Анастасія Лабик, Дмитро Костенко, Нікандр Пеляк здобули ряд важливих відзнак за свою наполегливу працю.

Анастасія Лабик взяла участь і увійшла в число переможців (ІІІ місце) підсумкового туру обласного Конкурсу «Знавці права», що проводиться  Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області  серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Черкаси та Черкаської області. За результатами проведення Конкурсу переможці  нагороджені рекомендаціями до вступу в  кращі ВНЗ України юридичного спрямування та грамотами Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Дмитро Костенко отримав обласну почесну відзнаку «Відмінник захисту Вітчизни». Обласна почесна відзнака «Відмінник Захисту Вітчизни» вручається учням 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та учням І-ІІ курсів закладів професійно-технічної освіти, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета «Захист Вітчизни».    Урочисте нагородження проводиться щорічно на плацу Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора І. Ф. Момота. Відбір кандидатів на нагородження відбувається на засіданні комісії управління освіти і науки облдержадміністрації. Протягом 2015-2018 років нагороду отримали 305 учнів. Цього року її отримали ще 74 учні.

Нікандр Пеляк – переможець (І місце, номінація: «Проза», керівник Юлія Петрівна Осадча) літературно-мистецького конкурсу «Роду криниця віща». Організатори конкурсу – Черкаська обласна Мала академія наук спільно з обласною організацією Національної Спілки письменників України за підтримки КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради». Учням-переможцям було вручено грамоти від обласної письменницької організації та обласного центру роботи з обдарованими дітьми, а також призи від Центру та меценатів.