Акція "Чисте місто"

Весна - пора цвітіння і зародження нового життя. У ці дні люди наводять лад у природі, в оселях та в своїх душах. Протягом цієї весни учні ліцею неодноразово долучалися до екологічних акцій. Напередодні Великодня та  в річницю Чорнобильської трагедії учні 8,9 класів провели екологічну акцію «Чисте місто».

Розпочався захід невеличкою інформаційною хвилинкою, адже ліцеїсти є учасниками Міжнародного екологічного проекту «NO. MORE. PLASTIC.»,  організатором якого є Koen Timmers із Бельгії . Учителі біології та англійської мови, класні керівники цих класів Марченко О.Є. та Шастун В.А. ознайомили дітей з планом роботи. Учні організовано та активно прибирали закріплені міськрадою за навчальним закладом території на березі річки Вільшанки. Спільні рухливі ігри та приготована хлопцями 9 класу смачна польова каша стали прекрасним завершенням заходу. Дівчатка 9 класу Кравченко Златослава та Бурлака Софія відзняли емоційне відеозвернення до дорослих про культурний відпочинок в реакреаційних зонах спільного використання та виставили його у групі «Еко Городище», що на Facebook.