Заходи, події

У пошуках нових технологій: AR (HR)-технології або доповнена реальність

 

ВЧИМОСЯ ГРАЮЧИ! Ліцеїсти разом з учителями долучилися до Міжнародного STEM-тижня!  17 квітня учні 8 класу створювали та захищали STEM-проекти на тему «Фізичні явища та їх дослідники» під керівництвом учителя фізики Сотникової Софії Анатоліївни.

Для створення проекту командам учнів потрібно було пройти квест: скористатися додатком доповненої реальності WallaMe для отримання прихованої в просторі інформації, QR-сканером для розпізнавання відомих вчених-фізиків, пошуком інформації в Інтернеті по картинці для впізнання вчених. Працювати потрібно було виключно разом! Команди гідно представили створені проекти. Перше місце виборола команда: Олексієнко Софія, Саєнко Анна, Левицька Тетяна.

Активно знайомила із світом доповненої реальності вчителів та учнів учитель історії Бурлака Олена Вікторівна: ми спостерігали модель Сонячної системи (планети Юпітер, Сатурн, Марс), спостерігали 3Д моделі винаходів геніального Леонардо да Вінчі. Для учнів 11 класу організувала  тренувальний марафон з теми "Українська революція": за допомогою додатку WallaMe підготувала картинки-навігатори з орієнтовним змістом вправ для виконання; онлайн-вправи в сервісі LearningApps.org завантажила у вигляді QR-кодів та роздрукувала ці коди; команди учасників просканували за допомогою смартфонів зі встановленим додатком WallaMe картинки-навігатори, які вказували, який тип вправи треба шукати серед закодованих в QR-кодах; кожна команда виконала по три тренувальні вправи та в підсумку заповнила перевірочну Google форму, додану як доповнену реальність за допомогою сервісу HP Reveal Studio. За результатами марафону учні отримали оцінки. 

Усі учасники впровадження новинки були захоплені та задоволені результатом роботи.