Екологічна акція #trashtag

#trashtag #екоакція #майбутнєнації
13 квітня 2019 р. активні  ліцеїсти Тимофеєва Саша, Козюра Яна, Бурлака Софія, Бурлака Назар  разом із заступником  директора з НВР Оленою Бурлакою взяли участь у екологічній акції, що традиційно організовується екологічним активістом Олегом Білоусом Oleg Bilous.

Суть акції полягає в прибиранні сміття біля улюбленого місця відпочинку городищан - Піщаного кар'єру.  Акція проходила під гаслом сортування сміття: ми збирали ПЕТ пляшки для наступної здачі їх на переробку. Гарний приклад дітям подавали активісти руху АвтоЄвроСила, які також організувалися до еко-акції. Працювали разом, згуртовано і на завершення акції всі дружно посмакували піццою дружби від спонсорів - місцевих підприємців.

Головний висновок, який зробили діти: долучення до таких справ дійсно сприяє зростанню екологічної свідомості і готовності жити екологічно. Для ліцеїстів це традиційна акція, до якої сподіваємось залучити більшу кількість учасників наступного року.