Ми за здоровий спосіб життя

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я у ліцеї відбулась низка заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя серед ліцеїстів.

Зокрема, відбувся ліцейний чемпіонат з міні-футболу "Веселий м'яч". Протягом тижня під керівництвом учителя фізкультури Шланчака Володимира відбулися відбіркові ігри між класами. До фіналу вийшли команди 8 та 11-Б класів. Дівчатка підготували веселий танець для фіналістів. Гра була захоплюючою. Восьмикласники боролися, як леви. Однак перемогу здобула команда 11 класу.  На фінальну гру завітала керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова, яка вручила директору ліцею Надії Жуган сертифікат на придбання спортивного інвентаря.

Під час уроків "Основ здоров'я" (учитель Оксана Марченко) відбулися просвітницькі заходи: фестиваль проектів "Традиційні та сучасні системи харчування", година спілкування з дівчатами "Ідеали краси і здоров'я: вплив модних тенденцій на здоров'я".

Учні 11 класів в рамках проекту "Healthy Schools: заради здорових і веселих школярів" виготовили лепбук та відеофільм "Ні шкідливим звичкам! Вибір молоді - здоров'я!"