«Робофест ЧДТУ 2019»

10 квітня 2019 року в Черкаському державному технологічному університеті на факультеті електронних технологій і робототехніки відбувся Обласний фестиваль робототехніки «Робофест ЧДТУ 2019». Під час фестивалю
працювали творчі локації, демонструвалися можливості радіокерованих  моделей та запрограмованих мобільних робототехнічних платформ, відбулися перегони мобільних роботів на основі LEGO та Arduino тощо.

Команда ліцеїстів, які є вихованцями гуртка робототехніки КЗ «Городищенський районний Будинок дітей та юнацтва» на базі Городищенського економічного ліцею, у складі: Хоменко Антон (9 клас);  Моргун Іванна (10-А клас);  Петренко Іванна (10-А клас);  Чернуха Володимир (10-А клас);  Тихенко Владислав (10-Б клас);  Чубок Андрій (11-А клас) під керівництвом тренера Сотникової Софії Анатоліївни, гідно представила  власні моделі роботів в мобільних перегонах. Серед більш ніж 50 представлених для слалому роботів зібраний та запрограмований Петренко Іванкою робот увійшов до п’ятірки найшвидших представників перегонів. Участь у подібних фестивалях допомагає розвивати творче мислення дітей, зростанню їх винахідницької майстерності, згуртовує у команду з ситемою цілей сталого розвитку.