Заходи, події

Методична мозаїка

Професійний розвиток - природній стан кожного прогресивного вчителя. Учителі Городищенського економічного ліцею постійно шукають можливості для навчання та обміну досвідом. Протягом останнього часу члени нашого педагогічного колективу взяли участь у низці методичних заходів місцевого та всеукраїнського масштабів. Пропонуємо фоторепортаж "Методична мозаїка".

27 березня директор ліцею Жуган Н.Г. та вчитель інформатики Сотникова С.А. взяли участь в (не)конференції #edCampCherkasy. Під час заходу Сотникова С.А. мала можливість представити на учительській паралелі свій виступ "Ігрові методи навчання як невід'ємна складова НУШ". 

 

Учитель математики Людмила Ґудзь за активної методичної підтримки заступника директора Бурлаки Олени удосконалювала навички роботи в хмарному середовищі Microsoft Office365.

 

Учителі Маранська Ірина, Сотникова Софія, Ґудзь Людмила, Здоренко Жанна відвідали тренінги працівників КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників», що були організовані за сприяння районного методичного кабінету: «Створення навчального середовища в CLASSROOM», «Джерела емоційного здоров’я сучасного педагога».

 

Учитель правознавства Муха Олександр пройшов дистанційні курси «Освітні інструменти критичного мислення», «Критичне мислення для освітян» на платформі Prometeus.

 

 29 березня 2019 року – директор ліцею Жуган Надія взяла участь участь у Одноденному тренінгу з Ненасильницької комунікації з Євою Рамбалою. Під час заходу учасники вчилися бачити у кожній конфліктній ситуації потенціал і можливість для особистісного зростання і покращення стосунків з близькими.