Новини гуртка робототехніки

Більшість населення Землі використовує автоматичні пристрої кожен день: пральні машини, хлібопічки, високоточне обладнання на виробництві тощо. Одним із напрямів найково-технічної революції сучасності є  створення нового класу механізмів – роботів, що сприяло появі відповідного наукового напряму – робототехніки. У майбутньому прогнозується, що все людство буде застосовувати роботів для покращення рівня свого здоров’я, життя, праці.

Популяризації роботехнічного напрямку серед молоді сприяє залучення дітей в гуртки робототехнічого напрямку, де кожен може створити власного робота. На базі Городищенського економічного ліцею в 2018-2019 навчальному році активно працює гурток з робототехніки від КЗ «Городищенський районний Будинок дітей та юнацтва» під керівництвом вчителя інформатики Софії Сотникової. Ліцеїсти опановують створення та програмування роботів з використанням LEGO Mindstorms EV3. Створення кабінету робототехніки стало можливим завдяки участі Городищенського економічного ліцею в обласній програмі «Інноваційні школи Черкащини» та підтримці Фонду випускників ліцею. Вихованці гуртка взяли участь у ІІІ Регіональному фестивалі з робототехніки FIRST LEGO League (Черкаси). На заняттях гуртка ліцеїсти знайомляться з основами інформатики, програмування, починають розуміти принципи роботи різних механізмів, втілюють в життя неординарні ідеї конструкцій роботів.

14 березня 2019 року вихованці гуртка приймали гостей КЗ «Городищенський районний Будинок дітей та юнацтва», а саме: керівника закладу Близнюк Наталію Матвіївну та методиста Наталію Бойко. Ліцеїсти разом з тренером гуртка Сотниковою Софією продемонстрували свої наробки в підготовці до участі в Обласному фестивалі робототехніки «Робофест ЧДТУ – 2019».