Mini-EdCamp Kyiv School 129

Можливість поділитися досвідом - одна із складових успіху та задоволення від улюбленої справи. 4 березня 2019 року учителька Городищенського економічного ліцею Сотникова Софія Анатоліївна взяла участь в якості експерта в Афілійованій (не)конференції Mini-EdCamp Kyiv School 129 «НУШ - 6 місяців потому».

Саме на подібних заходах є можливість навчитися інноваційним методам викладання, поділитися власним досвідом роботи та взяти найкращі «родзинки» з методик колег. Вражає все більше застосування доповненої реальності, хмарних сервісів, інтерактивних он-лайн програм в якості засобів навчання. Вже існують перші підручники з використанням QR-кодів та доповненої реальності.

Цікаво було на панельній дискусії із заступником міністра освіти Павлом Хобзеєм, заступником директора Інституту модернізаціі змісту освіти Романом Шияном та Інною Большаковою. Говорили про цінності НУШ, перші результати та наступні кроки, важливість розуміння вчителями нових задач і оволодіння інструментами для їх вирішення, про невідворотність змін в шкільному житті.

Софія Сотникова провела майстер-клас з теми «STEM-освіта як невід’ємна складова НУШ», де познайомила колег із основними складовими STEM-освіти, продемонструвала можливості цифрового вимірювального комплексу Einstein та робототехніки LEGO як інструментів для дослідницької діяльності, розвитку творчості, компетенцій. Було представлено напрям гейміфікації в освіти через використання гри Minecraft: Education Edition, як вчити граючи.