Рідна мова – серця мого подих

Згадаймо слова В.Сосюри: «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема». День рідної мови –  це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови.

21 лютого ліцейна родина змістовно та творчо відзначила Міжнародний день рідної мови. Цього дня в ліцеї було проведено низку навчально-виховних заходів. Стараннями небайдужих дітей був оформлений тематичний стенд «Мова – ДНК нації» малюнками та гарними віршами, у яких оспівується краса та милозвучність української мови. Із метою очищення мовлення від лексичних помилок відбувся експрес-урок від учнів для вчителів.  Проект «Стрічка-побажання моїй рідній мові» мав на меті згуртувати ліцеїстів та висловити своє побажання солов’їній. Родзинкою цьогорічного святкового дня стали тематичні перерви, а саме: трансляція експрес-уроків Олександра Авраменка та під супровід українських пісень організований та вдало проведений ярмарок учнями 11 класів. Звичайно, відбувся мовний конкурс «Пан чи пропав» на визначення найкращого знавця української мови, перемогу здобула Лабик Анастасія, учениця 11-Б класу.

У святковий День рідної мови хочу щиро побажати всім нам любити та берегти свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом!