Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Революція Гідності... Подія, яка змінила хід української історії. Поняття честі, гідності, прагнення будувати своє життя згідно європейських цінностей стали головними критеріями життя усіх свідомих українців.

У нашому ліцеї вже традиційно відбулися заходи із вшанування Пам'яті Героїв Небесної Сотні. Інформаційна виставка нагадала головні етапи Революції Гідності, під час годин спілкування у класах звернули увагу на проблему громадянської відповідальності та активності, шляхи формування демократичного суспільства. Учні та вчителі акцентували увагу на особистій відповідальності кожного громадянина за поступальний розвиток нашої України. Не оминули увагою і питання війни на сході України, згадали героїв війни, військовополонених. Учні взяли участь у флешмобі, присвяченому нашим землякам, що перебувають у полоні.

Віримо, сподіваємось і прагнемо, щоб кращі поривання всіх українців стали реальністю в квітучій державі.