Тиждень зарубіжної літератури

З 11 по 15 лютого 2019 року відбувся тиждень зарубіжної літератури. Оголошення сповістило про початок тижня і план проведення.

Для учнів 8 класу пізнавальним став Рoetic сhallenge, де кожен восьмикласник створив цитату улюблених поетичних рядків відомих класиків і висвітлив у групі FB #8classlyceum. До учнів приєдналися учителі, батьки.

Гра «Літературне лото»  запросила на гостини 9 клас, де учні пригадали основні етапи розвитку історико-культурних епох, літературні терміни і поняття, письменників і героїв творів. Команда у складі: Ревуцького І., Дацюк Ю., Бурлаки С., Дудко Я.,Зінченко А., Хоменко А. стала командою – переможцем.

11 класи  отримали задоволення і позитивні емоції  від гри «Хто зверху?». Учні узагальнювали і розширювали знання із курсу зарубіжної  літератури 11 класу, розкривали світ героїв і письменників. Перемогу здобула команда дівчат: Лисенко Ю., Рудоман А., Новікова І., Лабик А., Ломакіна С., Конопліна М.

Літературна гра «Ф.М.Достоєвський і роман «Злочин і кара»  відбулася для учнів 10 класів, де   команди стартували на зустріч із сторінками життя і творчості Ф.М.Достоєвського, його роману  «Злочин і кара». Перемогу здобула команда 10 класу у складі: Наталіч М., Комиз А., Чернуха В., Визнюк Н., Люта Д.

Веселим, пізнавальним і творчим у цей день став фотоквест для учнів 8 - 11 класів. Шість команд розгадували літературні загадки, працювали в команді, фотографувалися із відгадками і створювали фотоколаж-відповідь.

Четвер запросив любителів поезії(10 учнів 8-11 класів) на поетичний марафон, де ліцеїсти презентували вірші про себе, дарували книги, створювали закладинку для книги.

Конкурс на краще декламування поезії за допомогою відеовідтворення допоміг доторкнутися до глибини душі кожного поета словами ліцеїстів, відчути поезію струнами серця. За результатами  голосування(на сайті ліцею і FB): І місцеНовікова І.(11 кл.);   ІІ місце – Саєнко А.(8 кл.);   ІІІ місце – Сенкевич В.(11 кл.).

Тиждень закінчився, але література має продовження у серці кожного про одвічні цінності життя.