Учениця. Студентка. Колега

Кожен учитель продовжується у своїх учнях. Вже стало традицією, коли ліцеїсти, що вступили до педагогічних ВНЗ, проходять у нас практику. Цього року порадувала співпрацею наша випускниця Йоненко Дар’я. Ще під час навчання в ліцеї від вчителя біології Оксани Євгенівни Марченко вона перейняла захоплення біологією та вчительською справою.

Наразі Даша студентка ЧНУ ім. Богдана Хмельницького ННІ природничих наук  напряму підготовки «Біологія». Протягом 21 січня – 15 лютого вона проходила психолого-педагогічну практику у нашому ліцеї під керівництвом улюбленої наставниці О.Є. Марченко.

Як завжди відповідальна і старанна в роботі, Даша відвідувала та самостійно проводила уроки біології та основ здоров’я. Також разом із наставницею підготували і провели цікаві позакласні заходи. Для учнів 8 класу 13 лютого проведено  була проведена виховна година на тему «Стоп булінг. Безпека спілкування в інтернеті». Під час заходу діти вчилися розпізнавати ознаки булінгу і дружніх піддражнювань, а також учні створили активну бесіду на тему кібербулінгу. З’ясували до кого можна звернутися у такій ситуації. У кінці тренінгу восьмикласники зробили «Серця доброти», у які записали добрі справи, які пообіцяли виконати.

Для учнів 11 класів було проведено цікаву і змістовну гру «Хто зверху». Членами журі стали вчителі ліцею Марченко О.Є., Здоренко Ж.І., Бурлака О.В. Хлопці та дівчата показували свої вміння працювати в команді, домовлятися та боротися за перемогу. Вони вправлялися відгадуючи та складаючи слова із букв, знаходили відповідність між назвами та об’єктами            (догляду за тілом, інструментами для домогосподарства, насінням огородніх культур та процесами обробки ґрунту). Для домовленості використовували вербальні (відповіді на поставлені питання) та невербальні методи спілкування (відгадування мелодії). Глядачі шоу також позмагалися в знаннях з біології під час бліц-турніру для глядачів. Найбільше усім сподобався конкурс на оформлення учасниками команд фруктових тарілок, які потім дегустували усі гості заходу для поповнення вітамінних запасів.

Після цікавого та корисного спілкування з наставниками колегами наша випускниця Дар’я Йоненко остаточно переконалася у правильності обраного професійного вибору. А ми, ліцейні вчителі, раді з того, що наші випускники будуть нашим продовженням!!!