Тиждень безпечного інтернету

Марафон предметних тижнів триває в нашому ліцеї. Протягом 4-8 лютого 2019 року в ліцеї проходив Тиждень інформатики, присвячений  Дню безпечного інтернету (5 лютого 2019 р.) Учителі інформатики Клепко І.В. та Сотникова С.А. у співпраці з учнівським самоврядуванням запропонували ліцеїстам низку пізнавальних і творчих заходів.

Ми долучилися до Дня безпечного Інтернету (SID), організованого мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.  Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах.

Заступник директора з НВР Олена Бурлака спільно з класним керівником 11-Б класу Наталією Шланчак провели годину спілкування для старшокласників «Інтимне селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?» (просвітницька ініціатива видавництва "Ранок"). Під час спілкування учні переглянули соціальний відеоролик про небезпеку поширення приватної інформації через соцмережі та месенджери, познайомилися із шахрайськими схемами та розглянули можливі варіанти убезпечення людини від подібних загроз.

У рамках Тижня інформатики відбулися інтерактивні вікторини у 8-10 класах, присвячені безпеці в інтернеті. Великий інтерес викликав конкурс «Дизайн класної таблички» серед учнів 9-11 класів. Конкурс відбувся з ініціативи президента Ліцейної республіки Ірини Новікової, яка висунула ідею виготовлення табличок-навігаторів для навчальних кабінетів. Вітаємо переможців, яких визначило журі конкурсу:

Клас

Прізвище, ім'я