Тиждень математики в ліцеї

Протягом 21 – 25 січня у ліцеї відбувся тиждень математики. Протягом тематичного тижня учні під керівництвом учителів Л.В. Гудзь та С.А. Сотникової мали змогу долучитися до навчальних проектів,  позмагатися між собою під час математичних ігор, порозв’язувати ребуси, кросворди, різноманітні математичні головоломки.

Учні 9 класу взяли участь в інтелектуальній грі «Математичні перегони». Грали три команди на чолі з капітанами, які змагалися в розгадуванні ребусів, розв’язуванні задач. У результаті гри перемогла команда у складі Холод Наталії, Дацюк Юлії, Пустовіта Владислава та Тимофеєвої  Олександри.  У ході інтелектуальної гри учні розвивали логічне мислення, за допомогою нестандартних завдань повторили вивчений матеріал, навчилися працювати в команді, а також отримали масу позитивних емоцій. На думку, дев’ятикласників, такі ігри значно більше мотивують до підготовки до ДПА.

Інтелектуальна гра «Римська нумерація і Русь-Україна» була проведена для учнів 11-Б класу. У грі брали участь три команди: «Адара» (капітан Лабик Анастасія), «Оріон» (капітан Мельник Інна), «Цефея» (капітан Рудоман Анна). Родзинкою гри було те, що для розв’язування завдань на швидкість, головоломок та кросвордів з історії Русі-України потрібно було декодувати завдання виражені в римських цифрах.  Учні активно проявили себе у знаннях математики, проявили кмітливість і логічне мислення. У підсумку гри отримали такі результати: команда Лабик А. «Адара» здобула перемогу, ІІ місце посіла команда Рудоман А. «Цефея», ІІІ місце – команда Мельник І. «Оріон».

Учні 10-х класів взяли участь у фізико-математичній грі. "Математичний лабіринт". З трьох команд-учасниць у нелегкій боротьбі перемогу виборола команда у складі Швидкої Вікторії, Визнюк Наталії, Луценко Анастасії. Кожна команда проявила свої здібності й отримали масу задоволення, гру хотілось продовжувати й продовжувати. Юні математики виявили винахідливість, кмітливість, вміння розв’язувати логічні задачі та працювати в команді.

Також протягом тижня  діяла  Математична майстерня юних художників:  творчі ліцеїсти створювали плакати з логотипом сайту математики. Свої роботи вони виконували в стилі «неопластицизму» - стилі художника Піта Мондріана, який переконаний, що гармонію світу можна відобразити лише за допомогою прямокутних абстрактних композицій. Учнівським голосуванням було визначено переможців конкурсу. Ними стали: І м. – Новікова Ірина, Ломакіна Світлана (11-А клас), ІІ м. – Козюра Яна, Осадча Каріна (9 клас), ІІІ м. – Усенко Ольга (11-Б клас).

Нагадаємо, що тиждень математики розпочинає цикл традиційних предметних тижнів в ліцеї. Тож стежте за наступними публікаціями.

Матеріали підготували    Дудко Яна, Довгань Владислава,  Швидка Вікторія.