Літературні зустрічі в ліцеї

Літературні зустрічі в ліцеї стають доброю традицією. Залучення до скарбниць художнього слова учителі-філологи ліцею вважають важливим інструментом інтелектуального розвитку учнів. У п`ятницю 18 січня  відбулася зустріч із членами Національної спілки письменників Черкаського обласного осередку Ольгою Месеврею, Тамілою Чупак, Анатолієм Горбівненком та очільником Володимиром Поліщуком.      Зустріч була присвячена ювілею Максима Лукича Гаптара, поета-земляка, що народився в селі Орловець Городищенського району. Гості читали твори зі збірки віршів Максима Гаптара «На ясен день» та декламували власні твори. Таміла Чупак порадувала присутніх прекрасним виконанням української пісні.
      Також Володимир Поліщук познайомив учнів та вчителів із діяльністю обласного об'єднання СПУ, окреслив перспективи розвитку співпраці з літературними осередками Черкащини, закликав до знайомства зі спадщиною письменників Городищини. Розповів про наміри заснувати літературний конкурс у жанрі гумору і сатири ім. П.П. Гулака-Артемовського. На завершення гості подарували ліцеїстам збірки власних творів з автографами і поповнили нашу бібліотеку збірками видання "Холодний Яр".
       Варто відзначити, що велику допомогу в організації зустрічі надав наш давній друг поет Олексій Тичко.