Заходи, події

Саміт-челендж в Одесі

  

       30.11 – 02.12 директор ліцею Надія Жуган взяла участь у І Національному САМІТ-ЧЕЛЕНДЖі "EdCamp-янголи в дії", який об’єднав 137 регіональних координаторок і координаторів руху EdCamp Ukraine і відбувся в Impact Hub OdessaОсновне завдання Саміту – обговорення викликів й напрямків подальшого зростання спільноти учителів EdCamp Ukraine та побудова індивідуальної траєкторії професійного зростання педагогів на навчальний рік. З цією метою партнерами події запропоновано 20 челенджів у 5-ти напрямах - особистісному, технологічному, комунікаційному, інструментальному. управлінському.

        Перший день саміту-челенджу “Янголи в дії” був насиченим, цікавим, мега продуктивним, як і усе, що робить команда #EdCampUkraine! Розпочався він автобусною екскурсією «Янголи Одеси». Яскравими «родзинками» відкриття події стали виступи команди #EdCampUkraine та її натхненника Олександра Елькіна із головними меседжами: «УСЕ, ЩО МИ МАЄМО, МИ ЗАСЛУЖИЛИ!» та «ЯКЩО ХОЧЕМО ЗМІНИТИ ЩОСЬ ДОВКОЛА - СПОЧАТКУ МАЄМО ЗМІНИТИСЯ САМІ!», привітання від Юакіма Нільссона – другого секретаря Посольства Швеції в Україні, емоційно-насичена гра на кольорових бумвокерсах з Наталією Нечаєвою, практична ангелологія від психолога Світлани Ройз, Ханни Тешнер – координаторки громадської служби миру GIZ в Україні та презентація індивідуальної мапи викликів на рік для координаторів і координаторок регіональних (не)конференцій. Продовжився день подіумною дискусією під назвою “Виклики НУШ: де потрібні EdCamp-янголи”, а завершився культурною програмою в Одеському оперному театрі, балетом ”Крик”!
        Саміт-челендж - це ряд викликів особистісного, технологічного, комунікаційного, інструментального та управлінського векторів, які кожен учасник прийняв добровільно з метою саморозвитку та самоосвіти; це пошук відповідей на насущні питання учительства, це важливі проблеми, які відкрито та відверто обговорювались за участю заступниками міністерки освіти України Романа Гребита Павла Хобзея, Голови державної служби якості освіти Руслана Гурака, Голови Одеської ОДА Максима Степанова; це співтворчість та синергія, що народжувались під час фасилітаційних та навчальних сесій із Зоєю Зіновьєвою, Оленою Северенчук, Лейлою Алієвою, Станіславом Дрогаєвим, Уляною Рудич, Марією Федоренко, діловим клубом «Партнер», компанією EdPro, «Розумники», «Лінгвіст», «Майкрософт» видавництвами «Ранок», «Шкільний світ», «Всеосвіта».

       А ще були дошки мрій, фотосесії, нові знайомства, вільне комунікування, новий формат спілкування «Жива бібліотека», коло взаємодопомоги з Олександр Елькін, прямі запитання і відверті відповіді, обмін знаннями та історіями успіху.

      Також були підняті теми ризиків для EdCamp-руху на даному етапі розвитку, та обговорено питання розбудови спільноти. Обговорювали питання - як покращити процедуру відбору і заохотити тих, хто не потрапили на (не)конфнренцію; що залишити і що змінити у книзі і курсі про те, як едкемпити, як працювати з партнерами хвилі цього року тощо.

      Було передано прапори магістральним і афілійованим міні-EdCamp`ам, а також запущено онлайн-спільноту "Коло взаємодопомоги".