Уроки Гідності - уроки майбутнього

21 листопада з нагоди Дня Гідності і Свободи у ліцеї відбулися тематичні години спілкування у 8-11 класах. Під час виховних заходів учні та вчителі згадали події, які відбувалися в Україні напередодні Революції гідності, що саме спонукало людей вийти на Майдан, які громадянські свободи відстоювали громадяни. Згадали героїв Небесної сотні, переглянули фрагменти фільмів про Революцію гідності.

Розібрали, які саме поняття персонально для кожного ліцеїста уособлюються в слові Гідність, як поняття Гідності перегукується з реаліями сучасного життя, які саме свободи особистості найбільш близькі учням сучасним учням, а які варто гарантувати для забезпечення розвитку всього суспільства. Особливу увагу приділили вшануванню мужності героїв, які віддали життя за свободу і гідне життя українського народу (Свічка пам'яті) та захищають Батьківщину у війні з російським агресором. У старших класах були запропоновані для дискусії питання "Чи варто в наш технологічний час розвивати позитивні моральні якості?", "Чи забезпечується в сучасному суспільстві свобода і гідність людини?

Учні 9 класу разом з класним керівником Вікторією Шастун долучилися до ініціативи Всесвітнього Уроку Гідності під егідою  #EdCampUkraine, керуючись путівником  #gdignityukraine. Вражали та викликали емоції в учнів відеопослання від Далай Лами, Н.Мосійчук, М.Кулеби. Написали листи... собі в майбутнє із ідеями як стати більш гідною людиною.