Дебют ліцеїстів - 2018

«Дебют ліцеїстів» – яскраве і радісне свято прийому в ліцейну родину наших восьмикласників відбулося нещодавно. Гості та герої свята здійснили мандрівку до світу захоплень наймолодших ліцеїстів. Восьмикласники поділилися своєю «ліцейною історією» - відеоролик про участь у ліцейних заходах протягом вересня-листопада. З вітальними словами виступила класний керівник Оксана Євгенівна Марченко. Юні ліцеїсти демонстрували свої танцювальні та співочі таланти, в стінах ліцею зазвучала бандура.

Під час інтерв’ю юні ліцеїсти повідали нам про свої захоплення, мрії та перші враження від ліцею. Як герої свята восьмикласники отримали музично-танцювальні подарунки від дівчаток 9 класу Кравченко Златослави, Бурлаки Софії,  та запальний кумедний танець від учнів 10 класів під керівництвом Іванни Петренко.

Урочистості заходу додала церемонія посвяти в ліцеїсти та вручення паспортів громадян Ліцейної Республіки учням восьмого класу. З вітальним словом виступила Президент Ліцейної Республіки ІринаНовікова, а новоспечені громадяни ЛР урочисто поклялися оберігати і примножувати кращі традиції ліцейного життя та зростати гарними економістами, юристами і просто хорошими людьми. На завершення юні ліцеїсти та батьки восьмикласників організували фото сесію. Завершилось свято годиною спілкування з батьками « 70 днів в ліцеї», під час якої батьки, діти, бабусі та класний керівник, за чашкою чаю, поділились враженнями від свята, підвели підсумок цих днів та обговорили плани на майбутнє.