Тиждень козацької слави

З нагоди Дня Захисника Вітчизни у ліцеї протягом 15 – 19 жовтня 2018 р. проходив Тиждень козацької слави. На честь Дня українського козацтва ліцеїстам запропонували низку пізнавальних заходів.

Восьмикласники здійснили екскурсію до шкільної бібліотеки і взяли участь у грі «Літачок цікавих запитань». Для учнів 9 класу було організовано історичну гру-квест «Гортаємо сторінки рідної історії». Учні 10-х класів під час години спілкування «Герої в боротьбі за Україну» здійснили мандрівку в історію української армії ХХ ст. – познайомилися з прикладами героїчної боротьби українських збройних формувань за незалежність України. Проект «Історія може бути цікавою» започаткували учні 11-х класів. Метою проекту є підготовка пізнавальних цікавинок з історії України.

У рамках тижня 12 жовтня команда ліцею «Сокіл» взяла участь у ІІ районному дитячо-юнацькому патріотичному турнірі на перехідний кубок ветеранів АТО Городищини, що відбувся на базі Мліївського військово-спортивного оздоровчого табору. Учасники турніру проявили себе у спортивних естафетах, міні-футболі, влучній стрільбі, художньо-інтелектуальному конкурсі. За підсумками наша команда увійшла до числа команд, нагороджених призами від депутата обласної ради Олександра Вікторовича Лупашка.