Проект "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів"

#HealthySchools_UA

Здоровий спосіб життя та турбота про збереження і примноження здоров’я є трендом сучасного суспільства. Разом з тим сучасна людина зазнає численних негативних впливів на свій організм. Стреси, спокуса шкідливих звичок, екологічні проблеми, нераціональне харчування, гіподинамія, негативні наслідки захоплення гаджетами – усе це загрожує гармонійному функціонуванню людського організму. Саме з метою узагальнення власного досвіду та популяризації здорового способу життя Городищенський економічний ліцей долучився до проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Протягом навчального року планується низка традиційних та нових заходів для ліцеїстів, які сприятимуть здоровому, комфортному та веселому життю учнів. У рамках проекту ми вже провели насичено-спортивний Олімпійський тиждень, день Червоного яблука, взяли участь у шахово-шашковому турнірі для школярів (де наші ліцеїсти здобули низку перемог: ), започаткували ліцейний турнір з настільного тенісу «Грайлива ракетка». Варто відзначити, що проведення турніру стало можливим завдяки ліцейному осередку «Фонду випускників України», який стараннями наших випускників придбав у ліцей новенький тенісний стіл.