Заходи, події

Освітянські зустрічі в Дніпрі

Одним із горизонтів співпраці колективу нашого ліцею є участь учителів суспільно-гуманітарного циклу в заходах Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума". 28-29 вересня учителі ліцею Олена Бурлака та Юлія Осадча взяли участь у низці освітянських заходів, організованих у м. Дніпрі. Ми стали учасниками фіналу ювілейного XV Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності».

Відвідали цікаві і надзвичайно пізнавальні екскурсії до Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» та музею ретро-машин "Машини часу". Учасники форуму мали також можливість взяти участь у Міжнародному книжковому фестивалі «BOOK SPACE», який вперше було організовано в Дніпрі.

Учитель історії Олена Бурлака також взяла участь у круглому столі на тему «Підручники історії нового покоління та їх мультимедійні перспективи», під час якого за участі головного спеціаліста департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Раїси Євтушенко, керівника освітнього відділу Інституту «Ткума» Ірини Піскарьової, та директора Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" Ігора Щупака спільно з освітянами відбулося обговорення проблеми реформування шкільної освіти та тих викликів, які стоять сьогодні перед авторами нових підручників з історії. Під час заходу були презентовані нові підручники з історії. Серед них – підручник для 5-го класу «Вступ до історії» (І. Щупак, І. Піскарьова, О. Бурлака) і для 10-го класу «Всесвітня історія» (І. Щупак). Червоною ниткою усіх заходів, відвіданих нашими вчителями, була тема історичної пам'яті та проблем її збереження. Загалом українське місто Дніпро вразило патріотичною атмосферою та новими можливостями змістовного професійного зростання.