Заходи, події

Цінності ліцеїстів

    Сьогодні у Городищенському економічному ліцеї відбулися зустрічі із учнями на тему: Цінності, Сенси та Щастя у рамках проекту VALUES_Happy Ukraine.

    За допомогою інтелектуальної ГРИ СЕНСІВ ліцеїсти визначали власний емоційний портрет, особистісні цінності та цінності, які спрямовують командну взаємодію до ефективності та бажаного результату.

    Цінності об’єднують людей, впливають на вибір способу досягнення мети, демонструють якість спілкування та відносин у кожному колективі чи спільноті. Протягом дня кожен клас мав можливість обговорити та визначити пріоритетні цінності, котрі сприяють формуванню команди, здатної діяти успішно і ефективно. Спікери, обрані в командах, презентували результати спільної роботи на підсумковому зібранні.

    Як результат обговорення та спільного рішення представляємо командні цінності учнів ліцею – ЄДНІСТЬ, ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

     У процесі обговорення прозвучали цікаві думки про сенси обраних цінностей, їх актуальність на даному етапі розвитку українського суспільства. Переконані, що зміна ціннісних орієнтирів здатна змінити якість життя кожної особистості, колективу, громади, країни. 

    Дякуємо Лідії Петрівні Хоменко, практичному психологу ліцею, за співпрацю в рамках проекту.