Заходи, події

Таїна кохання

 

 

Кохати  – це жити й дарувати себе іншій людині. 

Це пристрасть, яка живе десятиліттями і не зникає. Це бачити море крізь скло тих блакитних очей. Це любити недоліки обранця. Це довіра і впевненість, адже ти знаєш, що серце навпроти наповнене тією ж неймовірністю.  Це коли тобі нічого не потрібно взамін. Це  вміння прийняти кохану людину такою, яка вона є. Це страждати і радіти водночас. Усі ми знаємо, що таке любов, але кожен розуміє її по-своєму.

У п’ятницю, 12 лютого, ліцеїсти відзначили День закоханих. Кожен бажаючий мав змогу привітати друзів валентинками, сфотографуватися напам’ять у романтичному вбранні.

Учні десятого класу підготували для ліцеїстів конкурсно-розважальну програму «Таїна кохання». Ведучі Брушневська Інна та Лисенко Юрій розповіли багато цікавої та нової інформації про День святого Валентина.  У конкурсах брали участь шість пар, які пройшли низку випробувань, а оцінювали їхню активність, креативність, кмітливість журі: Здоренко Ж.І., Осадча Ю.П., Галич О.В., Марченко О.Є., Гудзь Л.В. Усі учасники по-своєму були прекрасні та отримали винагороду: Маштабей Владислав та Гейко Дарія, у номінації «Містер та Міс Впевненість», Савенко Аміна та Зінченко Панас отримали титул «Міс та містер Ніжність»,  Котенко Юлія та Попов Максим - «Міс та містер Кмітливість», Дудник Інна та Петренко Дмитро - «Міс та містер Поетичність»,  Охріменко Марина та Гнатенко Анна - «Міс Талановитість». Переможцями «Міс та містер Романтичність» стали Назарян Маріанна і Романенко Ілля (10-Б клас), вони ортимали сувеніри та солодкі подарунки.