Тиждень англійської мови

Із 8 по 12 лютого в ліцеї пройшов Тиждень англійської мови,

у рамках якого учні ліцею були задіяні в різноманітних заходах. Перш за все, відбулися інтерактивні заходи «Слово дня» і «10 найкрутіших слів», які спонукали учнів активізувати словниковий запас із англійської мови. Також до уваги ліцеїстів були представлені цитати видатних людей. Конкурс кросвордів активізував інтерес учнів до поглиблених знань щодо традицій та географічних особливостей Великобританії. Серед десятикласників пройшло опитування «Я вивчаю англійську мову, тому що…». Учні поділилися своїми думками щодо важливості вивчення мови та перспектив використання мовних знань у майбутньому житті.

Перлиною Тижня англійської  мови став квест серед 8-10-х класів на звання «Знавці англійської мови». Учасники мали змогу проявити свою кмітливість та ерудованість, долаючи етапи квесту. Вони відгадували загадки, відповідали на запитання, чудово справилися із завданням, яке передбачало знання англійських прислів’їв. За успішне виконання завдань, кожна команда отримувала картку з QR кодом, у якій було зашифровано частину загадки. Лише отримавши 4 таких картки, учасники змогли розгадати закодоване слово. Команди отримали море позитиву та хороших емоцій під час змагання. В азартній боротьбі з незначним відривом у часі перемогу виборола збірна команда 10-х класів (Лисенко Ю., Брушневська І., Мацькова І., Годованик А., Романенко І.).

Брейн-ринг «Хто найрозумніший» відбувся для учнів 11 класів. Дві дружні команди змагалися в чесній боротьбі, демонструючи чудові граматичні та лексичні навички з англійської мови. Учасники мали змогу проявити свої знання, розгадуючи кросворди та головоломки, складаючи «словесне» доміно та відповідаючи на запитання вчителя. За підсумками членів журі (Гарань В.(учениця 9 класу) та Гудзь Л.В. (класний керівник 11-А класу)) перемогу отримала команда у складі Петренка Д., Дорошенко А., Ляско А., Осадчої І., Поліщука В., Кучеренко А., Юзефовича М. Вітаємо переможців і бажаємо всім покращувати свої знання з англійської мови.

У п’ятницю, на передодні свята Святого Валентина, відбулася подорож країною кохання. Учні 8 і 9 класів ліцею мали змогу познайомитися з легендами про Святого Валентина, а також отримали завдання підготувати «валентинки» із привітаннями на англійській мові.

Таким чином, Тиждень англійської мови пройшов насичено, яскраво та пізнавально. Ліцеїсти вдосконалили свої знання з англійської мови, зарядилися позитивною енергією та натхненням на подальше навчання.