У ШКОЛІ ЖИВУТЬ!

"У ШКОЛІ НЕ НАВЧАЮТЬСЯ, У ШКОЛІ ЖИВУТЬ!" - це не тільки тема регіональної міні- EdCamp Kryvyi Rig,  а й гасло криворізької школи №114, де 27 квітня 2018 року відбулася важлива освітянська подія року  - магістральна (не)конференція, до роботи якої долучилися Надія Жуган, директор ліцею та Олена Саченко, учитель економіки і математики.

Остаточна статистика Едкемпу - 378 педагогів з 19 областей України зібралися для співпраці, саморозвитку, побудови НУШ до КЗШ №114, Інгулецького району, міста Кривого Рогу! 20 спікерів та спікерок з України і 1 - з Швейцарії, які підготували інтерактивні презентації, воркшопи, доповіді, ігри, проблемні дискусії, практикуми; 38 локацій: майстер-класів, арт-майстерень, фотозон, арт-лабораторій! Оригінальна локація "Дорослі питають - діти відповідають"! У співпраці з колегами, владою, партнерами, натхненниками.. Це єдність учнівського та вчительського колективу, життя у якому повсякчас вирує.

Гасло (не)конференції «У школі не навчаються жити, у школі живуть!» було дуже влучне – гості переконувалися в цьому повсюди. Направду, у цій школі живуть, а ще тут живуть школою!!! Вразило чудове оформлення інтер’єру школи, де кожен куточок про щось розповідає, де можна дізнатися щось цікаве або просто порелаксувати…. Тут злагоджений, творчий колектив педагогів, учнів, працівників школи, які створили дуже позитивну атмосферу для гостей.

І все це координує директор школи - позитивна, щира, завжди усміхнена п. Людмила Хорькова – розумна жінка, чудовий фахівець, справжній лідер.
Дякуємо за позитивні враження, за чудову атмосферу!!!!!